Apie mane

Aš esu Kristina ir labai džiaugiuosi, kad apsilankėte mano puslapyje!

Fotografija man yra daugiau nei darbas – tai galimybė kurti, sutikti naujus žmones, o svarbiausia įamžinti nepamirštamas jūsų emocijas ir akimirkas, kurios nepavaldžios laikui. Mano tikslas atiduoti jums ne tik nuotraukas, o kartu ir prisiminimus, kurie sugrįš žiūrint į jas. Ir jeigu žiūrėdami nuotraukas vėl nusišypsosite ar nusijuoksite ir net jei nubrauksite ašarą, aš būsiu dėl to labai laiminga! Tai būtent tas rezultatas, kurio aš ir sieku fotografuodama jus, jūsų šventę ar smagias jūsų šeimos akimirkas.

Labai džiaugiuosi kada grįžtate pas mane, kada tampate bičiuliais, o kartais netgi papildot draugų ratą. Artimas ryšys su jumis man padeda geriau jus suprasti ir pažinti, kas man yra labai svarbu. Todėl, jei tik yra galimybė, prieš fotografuodama vestuves ar kitas jūsų šeimos šventes, visada noriu bent kartą susitikti su jumis, išgerti kavos puodelį, pasikalbėti ir susipažinti. Taip ypatingą jums dieną jausitės geriau ir jūs, ir aš, o tai atsilieps bendram mūsų darbo rezultatui.

Na, o kai nefotografuoju aš esu žmona ir mama, mėgstanti keliauti, važinėtis dviračiu bei riedučiais, skaniai pavalgyti ir svajojanti apie šunį namuose, o kartais tiesiog mėgstanti pabūti viena. Vienaip ar kitaip, esu įsimylėjusi gyvenimą!

Siekdama suteikti savo klientams kokybiškas paslaugas, priimu ribotą užsakymų skaičių per metus. Jei norėtumėte man papasakoti daugiau apie savo planuojamą šventę ar norą įsiamžinti šeimos fotosesijoje, susisiekime.